З Міжнародним днем студента!

• Дата публікації: 17.11.2023

17 листопада традиційно відзначається Міжнародний день студента. Це свято – молодості, енергії та життя. Воно об’єднує незалежних, волелюбних, активних молодих людей з різних міст, країн, континентів. Майбутнє належить молодим, тому що ваші знання, набутий згодом досвід та професіоналізм зможуть стати реальним внеском у справу побудови процвітаючої України.

Вітаємо всіх студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти з Днем студента. Студентські роки – це незабутній період у житті. Нехай ці роки стануть для вас часом не лише навчання, а й дивовижних відкриттів, зустрічей із цікавими людьми та моментів щастя.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні, добрих справ в ім’я України! Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ.

Дирекція Інституту