УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ САМІТІ «TOURISM AND WAR»

• Дата публікації: 02.11.2023

31 жовтня науково-педагогічні працівники кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи й здобувачі вищої освіти освітньої програми «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у Міжнародному саміті «Tourism and War». В роботі саміту, організованого Institute of Travel and Tourism. Voices for insight&change, взяли участь два екс-генеральні секретарі UNWTO, активісти руху за мир, наукова спільнота.

Під час саміту спікерами обговорювалися актуальні питання з якими нині зіштовхнулась туристична галузь: роль туризму під час війни та конфліктів, наслідки військової агресії для розвитку туризму; візії та стратегії повоєнного відновлення туризму; міжнародний досвід відбудови туристичного сектору після збройних конфліктів та катастроф.

Участь у роботі саміту була корисною для професійного розвитку та продуктивного обміну думками з фахівцями в сфері туризму щодо адаптації галузі до нинішніх викликів та шляхів повоєнного відновлення українського туризму.