У Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулась настановча конференція з виробничої практики

• Дата публікації: 07.11.2023

03 листопада 2023 року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулась настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІV курсу освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання за спеціальностями: Облік і оподаткування, Менеджмент, Фінанси, банківська справа та страхування, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка, Готельно-ресторанна справа та Туризм.

Настановчу конференцію провела заступник директора з практики, кандидат економічних наук Олеся Дем’янишина, яка ознайомила здобувачів освіти з умовами проходження практики та технікою безпеки. Здобувачі вищої освіти були проінформовані стосовно тематичного плану практики, завдання практики та щодо вимог до заповнення звітної документації. Було зазначено термін здачі звітних документів та критерії їх оцінювання.

Бажаємо здобувачам вищої освіти успіху в оволодінні професійними навичками.