ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОПП ТУРИЗМ: УМАНСЬКИМ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИМ ЦЕНТРОМ ТА ВІДДІЛОМ ТУРИЗМУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

• Дата публікації: 26.10.2023

25 жовтня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти ОПП Готельно-ресторанна справа та ОПП Туризм провели робочу зустріч на базі туристично-інформаційного центру із начальником відділу туризму Уманської міської ради – Людмилою Гекалюк та керівницею ТІЦ – Тетяною Маланчук.

Людмила Гекалюк розповіла про основні цілі та завдання Відділу туризму, які спрямовані на розвиток туризму Уманської територіальної громади.

Тетяна Маланчук акцентувала на тому, що представники освіти, бізнесу, громадських організацій індустрії туризму та туристи мають можливість отримати в ТІЦ всю необхідну інформацію про туристичну, відпочинкову та розважальну інфраструктуру Уманської громади, а також отримати консультації щодо найкращих маршрутів для проведення вільного часу як у самому місті, так і в його околицях.

Під час робочої зустрічі обговорено вектори співпраці колективу кафедри, здобувачів вищої освіти із ТІЦ та Відділом туризму, а саме: успішна реалізація ОПП Туризм та ОПП Готельно-ресторанна справа, залучення науково-педагогічних працівників та здобувачів до підготовки грантових проєктів у сфері індустрії туризму та сприяння професійному саморозвитку талановитої молоді через неформальну освіту, що дозволить розвивати, застосовувати на практиці «hard skills» і «soft skills».