Змагання у легкій атлетиці серед студентів перших курсів

• Дата публікації: 06.10.2023

05 жовтня 2023 року серед команд студентів першого курсу факультетів та інституту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися змагання з легкої атлетики.

Змагання серед першокурсників проводяться для збагачення студентського досвіду та їх активного включення в університетську спільноту.

Команда Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти взяла активну участь у змаганнях, а її учасники отримали перемоги на різних дистанціях:

• Біг 400 м – І місце – Анна ГРАБАРЧУК (результат – 2,00 хв);
  • Біг 400 м – ІІ місце – Настя МАЛА (результат – 2,01 хв);
  • Біг 800 м – ІІ місце – Богдана ЛИПИНЧУК (результат – 4,31 хв);
  • Біг 800 м – ІІІ місце – Аліна КОТИК (результат – 4,58 хв).

Здобувачі також взяли участь у забігу на 100 м і 200 м, стрибках в довжину та естафеті, показавши достойний результат.

Пишаємося нашими студентами та щиро вітаємо з перемогами! Бажаємо подальших яскравих перемог і нових досягнень!