Візит представників Тульчинського фахового коледжу культури до ННІ економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 30.10.2023

25 жовтня 2023 року до ННІ економіки та бізнес-освіти з метою популяризації освітніх програм було запрошено здобувачів Тульчинського фахового коледжу культури та обміну досвідом – його фахівців.

Доцент Леся Слатвінська провела майстер-клас з організації екскурсійної діяльності, який відбувся на базі Національного дендрологічного парку «Софіївка» Науково-дослідного інституту НАН України.

Після екскурсії гості відвідали Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, де завідувач кафедри Інна Поворознюк розповіла про інститут, освітньо-професійні програми та академічну мобільність здобувачів.

Під завершення зустрічі викладач-стажист Анастасія Благополучна провела профорієнтаційний тренінг для допомоги здобувачам у визначенні з тим, яка із професій їм найбільше імпонує.

Дякуємо колегам Тульчинського фахового коледжу культури за співпрацю та налагодження подальшої роботи в освітньому процесі.