Вітання із Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

• Дата публікації: 01.10.2023

Шановні колеги та студентство!

Прийміть щирі вітання із Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

День захисників і захисниць України – це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників та захисниць української землі!

Бажаю міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях. Мирного неба над головою усім нам.

Нехай єднає нас незгасаюче світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Слава Україні! Героям слава!

Дирекція Інституту