Кафедра технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи активно запрошує на професійні, ознайомлювальні, навчально-розвивальні онлайн зустрічі фахівців-практиків національного та міжнародного рівня з метою
розширення та формування професійного поля зору здобувачів вищої освіти ОПП Готельно-ресторанна справа, ОПП Туризм.
04 жовтня 2023 року організовано зустріч із Оленою Казьміною – віце президенткою Асоціації в’їзних туристичних операторів України.
Мета зустрічі – познайомити здобувачів вищої освіти із роботою профільних галузевих громадських організацій у індустрії туризму на національному та міжнародному рівні.
Олена Казьміна презентувала здобувачам основні напрями роботи Асоціації, також поділилась досвідом спільної роботи членів Асоціації – в’їзних туристичних операторів України у період пандемії та у період воєнного стану.
Особливу увагу було приділено освітньому напряму діяльності Асоціації: проведення тренінгів, онлайн/офлайн консультування, кооперування для реалізації спільних проєктів із закладами вищої освіти.
Основним досягненням командної роботи Асоціації за 2020-2023 рр. пані Олена визначила сталий розвиток Асоціації у напрямку громадської діяльності з метою розвитку туризму в Україні. А це є мотиваційним прикладом для майбутніх фахівців індустрії туризму.