ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ФУТУРИСТИЧНИЙ САД «ЕТРЕТА» (НОРМАНДІЯ) – ІННОВАЦІЙНИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ОБ’ЄКТ

• Дата публікації: 04.10.2023

Кафедра технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи активно запрошує до проведення гостьових лекцій фахівців-практиків, зокрема з широкого кола установ, організацій з якими укладено угоди про співробітництво.

03 жовтня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОПП «Туризм», ОПП «Готельно-ресторанна справа» Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти авторську гостьову лекцію на тему: «Футуристичний сад «Етрета» (Нормандія) – інноваційний рекреаційний об’єкт» провела – Тетяна Іванова організатор екскурсій із практичним досвідом понад 20 років, помічник директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» Науково-дослідного інституту НАН України.

Гостьова лекція відповідала новітнім тенденціям підготовки фахівців індустрії туризму та сприяла отриманню здобувачами фахового досвіду і формуванню програмних результатів навчання під час вивчення освітнього компоненту «Рекреаційні комплекси світу».