АКРЕДИТАЦІЯ ОПП «МАРКЕТИНГ» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

• Дата публікації: 19.10.2023

З 23 жовтня по 25 жовтня 2023 р. у Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбудеться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Маркетинг» другого (магістерського) рівня вищої освіти експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації у віддаленому (дистанційному) режимі.

Експертна група  працюватиме у складі:

БІЛОВОДСЬКА Олена Анатоліївна, доктор економічних наук (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – керівник експертної групи.

ХУРДЕЙ Вікторія Дмитрівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу (Університет митної справи та фінансів).

СКРЕБКОВА Ксенія Станіславівна (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, здобувач вищої освіти).