Здорова молодь – здорова нація!

• Дата публікації: 08.09.2023

Здорова молодь – здорова нація!

Щорічно в Україні день фізичної культури і спорту відзначається в другу суботу вересня. У 2023-му році – це 9 вересня. Напередодні цього дня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було організовано руханки для всіх студентів університету, де вони могли активно порухатись та зарядитись енергією для плідної праці на цілий день.

Студенти всіх курсів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти також активно долучились до спільної руханки, яка відбувалась на свіжому повітрі під променями осіннього сонця, що сприяло гарному настрою та зарядило енергією на цілий день!

Дякуємо всім учасникам за активну участь та прагнення зберегти своє здоров’я на майбутнє. Адже, у здоровому тілі – здоровий дух!