ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ МИКОЛІ ГАВРИЛЮКУ

• Дата публікації: 13.09.2023

29 серпня 2023 року, захищаючи Україну від російських загарбників, загинув випускник Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Микола Гаврилюк.

Під час чергового бою внаслідок артилерійського ворожого обстрілу в Запорізькій області він отримав важкі поранення, несумісні із життям.

Він мав би повернутися до рідної домівки з Перемогою, до любої матусі, в обійми дружини, підтримувати батьківським плечем дітей, будуючи плани на майбутнє… Проте, не судилося.

До останнього подиху нацгвардієць залишався вірним військовій присязі та рідній Україні та став Героєм, віддавши своє життя за наше світле майбутнє!

Колектив Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!