• Дата публікації: 19.09.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у роботі науково-практичного семінару «Стратегія успіху в конкурсах проєктів фундаментальних, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих і досвідчених учених МОН України».

Семінар відбудеться в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 19.09.2023 о 12:50 год. в режимі онлайн-конференції за посиланням:

Питання для обговорення:

1. Експертний аналіз вимог конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок Міністерства освіти і науки України.
  2. Ключові напрями експертизи проєктів наукових досліджень і розробок молодих і досвідчених учених.
  3. Експертні лайфгаки при підготовці проєктних заявок.

Координатор семінару:

Білошкурський Микола Васильович, доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки, к. е. н., доцент, експерт з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок МОН України