ОБГОВОРЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

• Дата публікації: 19.09.2023

18 вересня відбулось розширене засідання кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи. На засідання була запрошена Дем`янишина Олеся Андріївна, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора з практики і стажувань студентів.

Під час засідання Олеся Андріївна ознайомила викладачів кафедри з особливостями організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Готельно-ресторанна справа», спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа, та «Туризм», спеціальність 242 Туризм і рекреація. Ознайомча практика буде тривати упродовж чотирьох тижнів, де здобувачі будуть знайомитися з діяльністю підприємств та організацією їх роботи.

Викладачі ознайомилися з вимогами щодо ведення звітної документації та обговорили процес удосконалення організаційної складової. На завершення було заслухано і прийнято ряд пропозицій щодо покращення практичної підготовки здобувачів.