ГОЛУБ МИРУ

• Дата публікації: 22.09.2023

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває запекла боротьба.

Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти приєдналися до відзначення Міжнародного дня миру та взяли участь в online круглому столі «Голуб миру», де обговорили важливість миру для людства. Під час круглого столу було наголошено, що це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

На завершення круглого столу було проведено майстер-клас з виготовлення орігамі голуба миру, де студенти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.