Бібліотека – світ нових можливостей!

• Дата публікації: 12.09.2023

Традиційно, на початку свого навчання студенти-першокурсники отримують читацькі квитки та вперше йдуть в бібліотеку для отримання підручників та посібників.

З метою ознайомлення студентів з роботою бібліотеки 8 вересня 2023 року її працівниками для першокурсників Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти було організовано ознайомчу лекцію та екскурсію до бібліотеки. Під час лекції студентів було ознайомлено із правилами відвідування наукової бібліотеки та читальних залів університету. Водночас студенти отримали читацькі квитки – «перепустки» до фондів бібліотеки університету.

Після лекції працівниками бібліотеки було проведено захоплюючу екскурсію бібліотекою, де студенти познайомилися з відділами бібліотеки та бібліотечним фондом, а на завершення отримали необхідну для навчання літературу.

Студенти висловили вдячність співробітникам бібліотеки за їх ентузіазм і бажання не лише поділитися інформацією, але й зробити це в такій захоплюючій формі!