Шаную воїнів, біжу за героїв України

• Дата публікації: 30.08.2023

Сьогодні Україна переживає страшне випробування – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми втрачаємо найкращих – мужніх оборонців нашої країни. Маємо тисячі поранених. Серед них, на жаль, є і жителі Уманщини, і студенти та випускники Уманського державного педагогічного університету. Ці світлі люди у важкий для країни час стали на захист своєї держави і всього українського народу та віддали найцінніше у запеклих боях – своє життя.

На меті патріотичного забігу стало вшанування пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність України, а також продемонструвати вдячність рідним полеглих Воїнів.

Учасниками забігу стали небайдужі представники громадськості, а також студенти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, які об’єдналися навколо цінностей державності, незалежності та вшанування пам’яті Героїв.