Поради абітурієнтам

  • Дата публікації: 22.07.2023

Усім абітурієнтам буде корисно ознайомитися з порадами, які допоможуть не припуститися помилок під час вступної кампанії 2023.

З 19 липня розпочинається важливий і відповідальний період для абітурієнтів, адже стартує подання заяв від вступників на бакалаврат. Реєстрація заяв вступників триватиме до 18:00 год. 31 липня 2023 року.

Цьогоріч вступники можуть подати у сукупності за всіма основами вступу до 5-ти заяв на місця державного або регіонального замовлення та до 20-ти заяв за всіма джерелами фінансування.

 

Основні строки Вступу-2023 для вступників на бакалаврат:

 

  • формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовлення – не пізніше 5 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення – до 18:00 год. 8 серпня;
  • зарахування вступників, які вступають за державним або регіональним замовлення – не пізніше 10 серпня;
  • надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не раніше 9 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками які вступають за кошти фізичних та або юридичних осіб – до 17:00 год. 13 серпня;
  • зарахування вступників для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 16 серпня;

Відповідно до Правил прийому до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у 2023 році, вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 130,00.

Додамо також, що у новому корпусі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини традиційно працює Консультаційний центр для вступників (ауд.108). Тут абітурієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу, пов’язану з реєстрацією електронних кабінетів та поданням заяв в електронній формі для вступу в Університет.

Щиро бажаємо нашим цьогорічним вступникам успішно реалізувати одну з найважливіших життєвих цілей і неодмінно приєднатися до академічної спільноти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Травень
Липень