Курси підготовки фахівців зі знаннями комп’ютерних бухгалтерських програм

• Дата публікації: 08.06.2023

На базі ННІ економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завершились чергові курси підготовки фахівців зі знаннями комп’ютерних бухгалтерських програм.

З квітня до червня 2023 року в рамках проведення курсів здійснювалась підготовка фахівців зі знаннями сучасних комп’ютерних бухгалтерських програм, так як саме вони є затребуваними в сьогоднішніх економічних умовах країни. Слухачі курсів – це насамперед та категорія майбутніх спеціалістів, які хочуть володіти новими знаннями, творчими підходами та умінням вирішувати поставлені завдання.

Після завершення курсів директор ННІ економіки та бізнес-освіти, канд. екон. наук, професор Слатвінський М. А. урочисто вручив свідоцтва кожному слухачеві.

Викладачі ННІ економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету бажають своїм випускникам гарної роботи та успіхів у реалізації своїх професійних можливостей!