Зустріч з випускниками інституту щодо вступу в магістратуру

• Дата публікації: 08.05.2023

4 травня 2023 року була проведена онлайн-зустріч з майбутніми випускниками інституту за освітнім ступенем бакалавра. Під час зустрічі випускників було ознайомлено з освітніми програми за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, які реалізуються в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти, наявні траєкторії вступу на освітні програми різних спеціальностей, особливості реєстрації для подальшого складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

До уваги майбутніх випускників було також запропоновано: ознайомитися із процедурою формування конкурсного балу, хронологічними межами вступної кампанії 2023 року, з датами проведення вступної кампанії 2023 року та зі змінами, які відбулися у правилах прийому. Крім того, ознайомлено з критеріями написання та оцінювання мотиваційних листів.

На завершення зустрічі випускники отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили щодо вступної кампанії 2023 року.