Вітаємо Карину Чаповську, здобувачку освіти 14 групи, з перемогою у дисципліні «Біг на 800 м» на Першості з легкої атлетики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та фізкультурно-оздоровчому, спортивному заході з нагоди Всеукраїнського олімпійського дня, що проводився під егідою Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та Уманського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Розділяємо радість перемоги і бажаємо нових звершень у спорті!
Адміністрація,
науково-педагогічні працівники,
здобувачі вищої освіти
ННІ економіки та бізнес-освіти