12 травня 2023 р. для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» відбулася гостьова лекція Вікторії Красномовець, кандидата економічних наук, доцента кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, на тему: «Сучасні тренди в сфері туризму».
Під час зустрічі, яка проходила в дистанційному форматі, лектор окреслила сучасні проблеми розвитку туристичної галузі та детально проілюструвала вплив сучасних трендів на подальший її розвиток. Особлива увага було приділена популярності ресурсів, що забезпечують зручність і швидкість процесу планування та здійснення подорожі та сучасним інструментам активізації туризму.
Щиро дякуємо Вікторії Красномовець за цікаву лекцію, високий рівень підготовки матеріалу, жваву дискусію.