ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА  ТЕМУ: «СУЧАСНІ ТРЕНДИ В СФЕРІ ТУРИЗМУ»

• Дата публікації: 15.05.2023

12 травня 2023 р. для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» відбулася гостьова лекція Вікторії Красномовець, кандидата економічних наук, доцента кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, на тему:  «Сучасні тренди в сфері туризму».

Під час зустрічі, яка проходила в дистанційному форматі, лектор  окреслила сучасні проблеми розвитку  туристичної галузі та детально проілюструвала вплив сучасних трендів на подальший її розвиток. Особлива увага було приділена популярності ресурсів, що забезпечують зручність і швидкість процесу планування та здійснення подорожі та сучасним інструментам активізації туризму.

Щиро дякуємо Вікторії Красномовець за цікаву лекцію, високий рівень підготовки матеріалу, жваву дискусію.