Зустріч гарантів з групами забезпечення освітніх програм Готельно-ресторанна справа та Туризм

• Дата публікації: 11.04.2023

11 квітня 2023 року відбулася зустріч гарантів із членами груп забезпечення щодо обговорення і подальшого якісного забезпечення та реалізації освітніх програм «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Під час зустрічі було обговорено унікальність кожної ОП та її мету, внесено зміни щодо назв і видів практикиВведено лабораторні заняття з циклу дисциплін професійного спрямування для ОП «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня. Зазначено, що при викладанні обов’язкових та вибіркових компонентів усі НПП мають відповідати освітній та професійній кваліфікації.

Інна Поворознюк, завідувач кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи подякувала за приділену увагу учасникам зустрічі, відгуки, конструктивні рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм кафедри і їх практичну реалізацію.