Природа – наш спільний дім!

• Дата публікації: 19.04.2023

Щорічно в Україні у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля» відзначається День навколишнього середовища. Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти теж долучились до цього свята аби підвищити рівень свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження навколишнього середовища. Студенти сфотографували природу свого рідного краю, аби показати всю красу і багатство Української землі та закликати всіх до її збереження, адже «Природа – наш спільний дім!».