Акредитація ОПП Облік і оподаткування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

• Дата публікації: 18.04.2023

З 20 квітня по 22 квітня 2023 р. у Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбудеться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування » першого (бакалаврського) рівня вищої освіти експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації у дистанційному режимі.

Експертна група  працюватиме у складі:

1. ДОРОШЕНКО Олена Олександрівна, кандидат економічних наук (Національний університет водного господарства та природокористування) – керівник експертної групи.
  2. БАЧО Роберт Йосипович, доктор економічних наук, професор кафедри обліку і аудиту (Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ).
  3. ФЕДОРОВА Ольга Сергіївна (Державний університет «Житомирська політехніка», здобувач вищої освіти).

Завантажити (PDF, 147KB)