АКРЕДИТАЦІЯ ОПП МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

• Дата публікації: 11.04.2023

З 17 квітня по 19 квітня 2023 р. у Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбудеться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації у дистанційному режимі.

Експертна група  працюватиме у складі:

1. ШЕЛЕСТ Євгенія Олександрівна, кандидат економічних наук (Хмельницький національний університет) – керівник експертної групи.
  2. НАБОКА Ольга Георгіївна, доктор педагогічних наук (Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет»).
  3. БЕЛЯКОВ Дмитро Олександрович (Державний університет «Житомирська політехніка», здобувач вищої освіти).

Завантажити (PDF, 550KB)