Акредитація ОПП Готельно-ресторанна справа першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

• Дата публікації: 07.04.2023

З 11 квітня по 13 квітня 2023 р. у Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбудеться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації у дистанційному режимі.

Експертна група  працюватиме у складі:

1. ВЕЛИЧКО Олександр Петрович, доктор економічних наук (Дніпровський державний аграрно-економічний університет) – керівник експертної групи.
  2. ПОГУДА Наталія Вікторівна, кандидат економічних наук (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця).
  3. ВЛАСЮК Карина Вікторівна (Міжнародний гуманітарний університет, здобувач вищої освіти).

Завантажити (PDF, 611KB)