Залучення професіоналів з бухгалтерського обліку до проведення практичних занять для здобувачів спеціальності «Облік і оподаткування»

• Дата публікації: 06.03.2023

Під час заняття Альона Леонідівна розповіла про основні напрямки роботи підприємства та організацію бухгалтерського обліку на підприємстві, відмітивши при цьому про необхідність знання спеціалізованих комп’ютерних програм в роботі бухгалтера. Вона наголосила також на важливості отримання як практичної, так і теоретичної підготовки бухгалтерів.

Зацікавленість студентів показала необхідність і практичну значущість проведення практичних занять у такому форматі для отримання більш ефективної підготовки фахівців з бухгалтерського обліку.