УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ТУРИСТИЧНОМУ ФОРУМІ «ТУРИЗМ В УКРАЇНІ: ВИКЛИКИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ»

• Дата публікації: 23.03.2023

21-22 березня науково-педагогічні працівники кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи й здобувачі вищої освіти освітніх програм «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у роботі Міжнародного туристичного форуму «Туризм в Україні: виклики та відновлення», організованого Київським національним економічним університетом ім. Вадима Гетьмана за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державного агентства розвитку туризму України, Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України, Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України.

У форумі також взяли участь представники профільних комітетів Верховної Ради України, державних установ і громадських організацій,  українські туроператори, готельєри, наукова спільнота. Спікерами обговорювалися актуальні питання з якими нині зіштовхнулась галузь: наслідки військової агресії росії для розвитку туризму; нові формати діяльності та турпродукти в умовах воєнного стану; трансформація підприємств готельного господарства в післявоєнний час; візія та стратегії повоєнного відновлення українського туризму; удосконалення публічного управління у сфері туризму у повоєнний період; міжнародний досвід відбудови туристичного сектору після збройних конфліктів та катастроф; новітні тенденції розвитку міжнародних туристичних ринків; місце України у майбутньому світовому туристичному просторі; шляхи вдосконалення системи професійної освіти для галузі туризму та сфери гостинності.

Участь у роботі форуму була корисною для професійного розвитку та продуктивного обміну думками з фахівцями в сфері туризму щодо адаптації галузі до нинішніх викликів та шляхів повоєнного відновлення українського туризму.