Обмін досвідом зі студентами про участь у програмі академічної мобільності!

• Дата публікації: 22.03.2023

21 березня відбулась зустріч здобувачки 34 групи, Гвінцадзе Юлії, яка з 19 до 25 лютого перебувала в Міжнародній міждисциплінарній школі «Across disciplines: How to study in an interdisciplinary framework» (Adam Mickiewicz University, Poznań) за програмою академічної мобільності, зі здобувачами 1 курсу, що також планують брати участь у програмах академічної мобільності.

Юлія  поділилась досвідом щодо участі у програмі, розказала деталі та нюанси оформлення документів та підготовки до поїздки, а також наголосила, щоб здобувачі брали участь у таких програмах та не втрачали можливостей навчатись за кордоном і побачити світ.

У тісному колі здобувачі переглядали фото із заходів, які відвідувала Юлія під час участі у програмі, та цікавились деталями поїздки, занять та екскурсій. Зустріч була цікавою, інформативною та корисною для всіх, хто планує у майбутньому брати участь у таких програмах.