Триває практика здобувачів 2 курсу освітньої програми Готельно-ресторанна справа. Практика проходить у закладах готельного та ресторанного господарств міста Умань та інших регіонів України. Впродовж практики здобувачі мають змогу ознайомитися з діяльністю підприємств та вдосконалити свої знання та навики у виробничих умовах. Керівники практики здійснюють контроль діяльності здобувачів на базах практики та надають консультації з питань підготовки звітів. Прикладом чергової зустрічі стала перевірка знань здобувачів з правил обслуговування відвідувачів у закладі, яку проводила керівник Благополучна Анастасія Геннадіївна. Здобувачі мали можливість продемонструвати порядок сервірування столу, підібрати посуд, виконати подавання страв,надавати характеристику кулінарних страв та виробів. Як зазначають здобувачі: «Краще один раз спробувати, ніж сто раз почути».
На фото здобувачі 26 групи Лазаренко Дмитро та Савранська Олександра