Екскурсія у навчально-виховний центр “Планетарій”

• Дата публікації: 22.03.2023

Студентське життя має бути цікавим та насиченим, наповненим не лише навчанням, але і цікавими подіями та екскурсіями. Тому 21 березня 2023 року студенти спільно з викладачами Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти відвідали навчально-виховний центр «Планетарій» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Технічне забезпечення планетарію дозволяє побачити зоряне небо майже кожного куточка землі, окрім екватора. Інструментарій планетарію здатен відтворити реальну картину зоряного неба у будь-який момент часу, дає можливість спроектувати близько п’яти з половиною тисяч зірок. Це майже та кількість зірок, яку людина бачить вночі на безхмарному небі.

Студенти із захопленням слухали розповідь про утворення різних сузір’їв і спостерігали за їх рухом на уявній небесній сфер, мали можливість спостерігати як сходить і заходить Сонце, як з’являються зорі на вечірньому небі. Студенти та викладачі були дуже задоволені екскурсією.

Дякуємо факультету фізики, математики та інформатики за співпрацю.