Експертами Музею грошей та Центром фінансових знань «Талан» Національного банку України проводяться спеціальні віртуальні тури.
Викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки ННІ економіки та бізнес-освіти Наталія Гвоздєй, Олеся Дем’янишина, Наталія Осадчук відвідали такі заходи: Історія грошового обігу України (27.12.2022), Історії грошового обігу України: релігійний контекст (31.01.2023).
Віртуальні тури проводив доктор історичних наук, старший зберігач фондів Музею грошей – Андрій Бойко-Гагарін.
Метою віртуального туру є підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та надання допомоги у підготовці матеріалів для лекцій та семінарів. Корисна та пізнавальна інформація буде використана в навчальних дисциплінах, які викладаються на освітніх програмах «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою».
Щиро вдячні Центру фінансових знань «Талан» НБУ та Андрію Бойко-Гагаріну за цікавий захід.