Зустріч щодо організації проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку економіки: світові та національні аспекти»

• Дата публікації: 03.01.2023
28 грудня 2022 р. відбулася робоча зустріч щодо організації проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку економіки: світові та національні аспекти» з представниками Даугавпільського університету (другого за величиною державного вищого навчального закладу Латвії). Від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини участь взяли представник оргкомітету конференції – директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Слатвінський М. А., начальник відділу міжнародних зв’язків Ільніцька К. С. та начальник відділу наукового та науково-технічного розвитку Логіна Л. В.
Зустріч була плідною і корисною, сторони обговорили питання співробітництва і партнерства щодо організації конференції та розвитку подальшої співпраці.