Онлайн зустріч з Gianluca Vagnarelli – представником італійської стартап компанії «I-STRATEGIES»

• Дата публікації: 03.01.2023
28 грудня 2022 р. відділом міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку університету організовано онлайн зустріч з Gianluca Vagnarelli – представником італійської стартап компанії «I-STRATEGIES», яка спеціалізується на розробці наративних, креативних і цифрових проектів для популяризації історії та ідентичності компаній і туристичних
напрямків.
Під час зустрічі начальник відділу міжнародних зв’язків Катерина Ільніцька, начальник відділу наукового та науково-технічного розвитку Ліна Логіна, директор ННІ економіки та бізнес-освіти Максим Слатвінський та члени кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи обговорили напрямки співпраці з компанією та можливість спільної участі в проектах, що фінансуються програмою ЄС Erasmus+.