УЧАСТЬ У ФОРУМІ «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК УМАНЩИНИ 2.0»

• Дата публікації: 02.12.2022

29 листопада 2022 року директор ННІ інституту економіки та бізнес-освіти доцент Максим Слатвінський та завідувачі кафедр Наталія Гвоздєй і Інна Поворознюк, доценти Леся Слатвінська, Олеся Демянишина та старший викладач Наталія Осадчук у форматі «офлайн-онлайн» прийняли участь у роботі регіонального форуму «Економічний розвиток Уманщини 2.0».

Форум став платформою для налагодження комунікації між ВПО, керівництвом громад, місцевим бізнесом, закладами вищої освіти, потенційними підприємцями, представниками донорських і громадських організацій, науковцями та для презентації: Агротуристичного кластеру «Шляхами трипільської Праматері» як масштабного міжрегіонального проекту для 10 громад Уманського та Звенигородського районів; «Дорожніх карт для релокації бізнесу» і ресурсних карт Уманської, Дмитрушківської, Паланської та Ладижинської громад як базових документів для інших громад регіону; представлено результати роботи Координаційної ради з розвитку туризму Уманської територіальної громади членами якої є Інна Поворознюк та Леся Слатвінська;  проекту «Уманщина: точки економічного зростання території під час війни» на поточному етапі і представлено методологію розбудови економіки громад під час війни.

Форум став мотивуючим інструментом дії в напрямку розвитку освіти, бізнесу в територіальних громадах та їх взаємодії під час воєнного стану та післявоєнного періоду.