Інформаційна кампанія «Тиждень кібербезпеки»

• Дата публікації: 05.12.2022

Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, коли інформаційні технології та телекомунікаційні системи охоплюють усі сфери життєдіяльності людини та держави. Нині ми все більше й більше використовуємо їх у своїй діяльності. Користуючись телекомунікаціями і глобальними комп’ютерними мережами, слід знати й розуміти, які можливості для зловживання створюють ці технології.

З початком війни Україна стала ціллю чисельних кібератак, які охопили державні установи, організації, громадян. Створення безпечного освітнього середовища, збереження персональних даних учасників освітнього процесу, формування інформаційно-цифрової компетентності, дотримання правил захищеного користування інтернет-ресурсами є важливими показниками якісної освіти.

З 28 листопада до 2 грудня цього року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти було організовано інформаційну кампанію «Тиждень кібербезпеки», в межах якої викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Максимом Барвінком проведено ряд виховних заходів для студентів першого курсу.

Кампанія покликана допомогти студентам уникнути потрапляння у скрутне становище через користування мережею Інтернет, зокрема соціальними мережами, покращити навички критичного мислення у сфері розпізнавання фейкових повідомлень, навчитись розумно підходити до вибору інформації в кіберпросторі тощо.