Зустріч представників студентського наукового товариства з першокурсниками

• Дата публікації: 24.11.2022

23 листопада в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулася зустріч представників студентського наукового товариства зі студентами першого курсу.

Під час зустрічі студентка 4 курсу Христина Краснова, яка другий рік поспіль очолює студентську наукову спільноту інституту, розповіла першокурсникам про мету та завдання товариства, представила його склад та пояснила, де можна ознайомитися з інформацією про діяльність цього студентського об’єднання, а також повідомила, як стати його учасником.

Присутні на зустрічі заступник директора з наукової роботи, доцент Людмила Чвертко, голова Ради молодих учених інституту, доцент Ольга Бовкун, та заступник директора з виховної роботи Наталія Барвінок у своїх виступах наголосили на важливості студентської наукової роботи, відзначили досягнення здобувачів вищої освіти інституту в науковій діяльності та закликали студентську молодь сміливо реалізовувати свій науковий потенціал.

Зустріч, попри змішаний формат роботи, пройшла в теплій дружній атмосфері.