З Міжнародним днем студента!

• Дата публікації: 17.11.2022

День студента – це свято всіх студентів, яке сповнене молодістю, незабутністю та ентузіазмом. В цей нелегкий для України час – час боротьби за свою незалежність та майбутнє – саме студенти, їх погляди, енергія та ентузіазм, вносять в наше життя впевненість, що все буде добре. Саме перед цими молодими та життєрадісними людьми в майбутньому постає завдання у відновленні нашої України у повоєнні часи.
   Вітаємо всіх студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти з Днем студента. Бажаємо Вам ентузіазму, оптимізму, здобуття нових знань та підкорення будь-яких вершин. Нехай Вас завжди супроводжують успіх, енергія, захоплюючі події та цікаві лекції, а вогонь завзяття завжди надихає ваші молоді серця на нові звершення та досягнення.
Бажаємо, аби студентські роки минули легко та безтурботно, плідно та безперешкодно, незабутньо та весело, і головне, у вільній і непереможній країні!

Дирекція