Вибори голови студентської ради Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 17.11.2022

16 листопада відбулися вибори голови студентської ради Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти. На очільника студентського самоврядування інституту балотувалася одна кандидатка – студентка ІІ курсу 26 групи спеціальності «Готельно-ресторанної справа» Крістіна Бондарєва.

За результатами голосування, затвердженими протоколом студентської виконавчої комісії інституту, кандидатуру Крістіни Бондарєвої підтримало 87,1% студентів інституту, що взяли участь у голосуванні.

Вітаємо, бажаємо успіху, цікавих молодіжних проєктів, реалізацій задуманих ідей і планів, створення атмосфери дружби, довіри, співпраці у студентському середовищі.