Всесвітній день заощаджень

• Дата публікації: 01.11.2022

31 жовтня 2022 року студенти ІІІ курсу Інституту економіки та бізнес-освіти у рамках вивчення дисципліни «Фінанси» взяли участь в онлайн-зустрічі «Фінансова грамотність як спосіб життя», яка проводилася Національним банком України з нагоди відзначення Всесвітнього дня заощаджень.

Всесвітній день заощаджень в Україні є соціально важливим проектом, який спрямований на розвиток фінансової грамотності молодого покоління та сприяє формуванню високої фінансової культури українського суспільства.

«Секрети» виховання звички до заощаджень та інвестицій, а також інформація про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани, висвітлені спікером заходу Сергієм Фурсою – економістом, аналітиком, автором статей та інвестиційним банкіром, викликала жвавий інтерес у майбутніх фахівців.

Висловлюємо подяку Національному банку України за організацію заходів в такий нелегкий для нашої країни час та надання можливості долучитися до них студентській молоді з усіх регіонів України.