ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСВІТНІЙ ОНЛАЙН-КУРС«YOUНІВЕРСИТЕТ»

• Дата публікації: 09.11.2022

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції спільно з Українською асоціацією студентів розробили та підготували освітній онлайн-курс«YOUніверситет», який допоможе студентам розібратися у власних правах та навчитися ефективно їх відстоювати; дізнатися, як у законний спосіб можна сприяти зниженню корупційних проявів у країні та розвинути нульову толерантність до будь-яких проявів корупції й недоброчесності. Водночас онлайн-курс допоможе розібратися із тим, що таке студентське самоврядування та як у повній мірі використовувати його всі можливості, щоб зробити своє студентство яскравим і комфортним. Просимо сприяти поширенню онлайн-курсу серед студентів вашого закладу вищої освіти.

Курс можна переглянути, перейшовши за посиланням: https://bit.ly/3duA9QE

Програма навчання складається з двох модулів:

І Модуль: «Я студент: що дає цей статус»
1. Можна & треба: права та обов’язки студента
2. Університет і місце доброчесності в ньому
3. Плагіат та академічна культура: говоримо про актуальне
4. Корупційні ризики у ЗВО: яку стратегію обрати студенту.

ІІ Модуль «Студентське самоврядування: що це, навіщо, як потрапити»

1. Основне про ОСС — те, що має знати кожен
  2. Поговоримо про вибори до ОСС
    3. Фінансування ОСС
    4. Студентське самоврядування та управління проєктами
    5. Хочемо — можемо: як ОСС впливають на якість освіти.

Пройти відповідний курс можна у будь-який зручний час з будь-якого гаджета з доступом до інтернету. Після успішного завершення навчання студенти отримають сертифікат.

ВАЖЛИВО: для проходження курсу спочатку необхідно зареєструватися на навчальній платформі NAZK. Study, а після цього – пройти реєстрацію на обраний курс.