Профорієнтаційні зустрічі з елементами тренінгу

• Дата публікації: 21.11.2022

18 листопада 2022 року учні 11-А та 11-Б класів Жашківського ліцею № 1 були присутні на online зустрічі, яка була присвячена вступній кампанії 2023 року та проведенню тренінгів для випускників. У першій частині заступник директора інституту з профорієнтаційної роботи Ольга Бовкун розповідала про правила вступу, дала потрібну інформацію щодо зовнішнього незалежного оцінювання та національного мультипредметного тесту, поділилася  посиланнями на  потрібні випускникам сайти  в презентації до своєї розповіді.

У другій частині зустрічі старший викладач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Олена Гарматюк провела тренінг «Психологія кольорів», під час якого детально розповіла, як кольори відомих брендів впливають на нас. Цим було розпочато серію тренінгів для випускників закладів освіти 2023 року.

Дякуємо адміністрації закладу та всім присутнім за участь у заході  та бажаємо успіху випускникам на шляху до здійснення усіх мрій у мирній та незалежній Україні!