Курси підготовки фахівців з використання комп’ютерних програм для бухгалтерів

• Дата публікації: 23.11.2022

На базі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочалися чергові курси підготовки фахівців з використання комп’ютерних програм для бухгалтерів. Заняття проводяться викладачами кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки: професором Тетяною Демченко та доцентом Олесею Дем’янишиною.

Курси спрямовані на вивчення основ бухгалтерського обліку та основних комп’ютерних бухгалтерських програм, які широко використовуються бізнесом.

В ході занять акцентується увага  на сучасному підході до вибору програмного забезпечення для ефективної організації і ведення бухгалтерського обліку та формування фінансової звітності на малих та середніх підприємствах, а також на важливості наявності необхідних функціональних можливостей комп’ютерних облікових програмних продуктів у підприємницькій діяльності.