День пам’яті жертв Голодоморів

• Дата публікації: 28.11.2022

Щороку, у четверту суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодоморів, які були на території України в ХХ столітті. Найбільший – це Голодомор 1932-1933 років.

Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбувалось під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. В цій війні вони переслідують ту саму мету, що й під час Голодоморів – знищити українську ідентичність і націю.

Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти 26 листопада долучились до Загальнонаціональної хвилини мовчання в рамках акції «Запали свічку» і засвітили вогники кожен у своїй домівці, чим виявили скорботу за загиблими в страшні голодні роки.