БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СМІЛИВА ГРИВНЯ»

• Дата публікації: 03.11.2022

Завдання кожного із нас – продовжувати

працювати, боротися на своїх фронтах

та підсилювати нашу армію.

З 1 серпня до 31 жовтня 2022 року Національний банк України ініціював проведення благодійної акції «Смілива гривня» на підтримку Збройних Сил України.

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти організував колективний збір коштів в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. До благодійної акції приєдналися викладачі, співробітники, та усі бажаючі, щоб допомогти українській армії.

Спільними зусиллями зібрано кошти, які переказано у ТВБВ № 10023/0349 філії Черкаського обласного управління ПАТ «Ощадбанк» на окремий рахунок відкритий організаторами акції.

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти дякує всім, хто став учасником акції «Смілива гривня» та зміг зробити свій внесок у перемогу, адже кожен внесок є важливим.