ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

• Дата публікації: 28.10.2022

26 – 27 жовтня 2022 року відбулися зустрічі гаранта освітньої програми «Облік і оподаткування» Олесі Дем’янишиної, завідувача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталії Гвоздєй, проєктної групи Тетяни Демченко, Інни Бержанір й Олени Кучеренко та стейкхолдерів, оскільки підвищення якості освітніх послуг та удосконалення освітньої програми були і є пріоритетними завданнями кафедри.

До обговорення освітньої програми долучився професор, завідувач кафедрою обліку і оподаткування доктор економічних наук, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Іван Баланюк.

Під час зустрічей з бухгалтерами-практиками ФГ Воловодівського А.Г., ПП «Інжпроект-2» та ТОВ «Фірма «ЕРІДОН»» (Андрій Воловодівський, Олена Мазур, Юлія Байдужа) були обговорені сучасні тенденції підготовки фахівців за ОП Облік і оподаткування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; проаналізовано зміст освітніх компонентів і фахових компетентностей. Напрацювали пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми, зокрема: наявність чітких акцентів в самій програмі і обґрунтованість кожного освітнього компонента, що вказує на високий рівень опрацювання представленої інформації; різносторонню підготовку фахівців з обліку та оподаткування.

Дякуємо усім учасникам за плідну роботу та сподіваємось на подальшу співпрацю!