Зустріч з майбутніми абітурієнтами у online форматі

• Дата публікації: 24.10.2022

21 жовтня 2022 року відбулась онлайн зустріч з випускниками  Ліцею №1 ім. М.Д. Леонтовича міста Немирова, Вінницької області.

З огляду на воєнний стан в країні ми все ж намагаємося донести потенційному вступнику інформацію щодо Вступної кампанії 2023 року.

Спілкування та відкритість – завжди були та залишаються одними з ключових цінностей нашого інституту. Традиційно, ми розпочинаємо спілкування з майбутніми абітурієнтами з ознайомлення того, що нас чекає під час майбутньої вступної кампанії 2023 року.

У ході зустрічі майбутні абітурієнти були ознайомлені з перевагами навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини; отримали консультацію з приводу майбутньої вступної кампанії, а також були надані їм поради для формування мотиваційних листів.