УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЩОРІЧНОМУ КОНКУРСІ «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ»

• Дата публікації: 26.10.2022

15 жовтня 2022 року відбулося офіційне оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року». Організатором конкурсу виступила Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Основною метою конкурсу є визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань та сферах діяльності у 100 номінаціях за результатами досягнень у попередньому календарному році.

Серед номінантів конкурсу Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представила голова Ради молодих науковців інституту – кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Ольга Бовкун у номінації «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».