Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів

• Дата публікації: 05.10.2022

З 22 серпня до 30 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олеся Дем’янишина, кандидат економічних наук, доцент, та Наталія Осадчук, кандидат економічних наук, взяли участь у міжнародному стажуванні «Soft skills development in teaching professional training», який проходив на базі Western Finland College.

З 4 вересня до 11 вересня 2022 р. в рамках стажування було передбачено виїзний семінар в Італії (м.Байя-Доміція).

Програма стажування була створена з врахуванням концепції освіти протягом усього життя. В результаті стажування було досягнуто індивідуально-особистісного та професійного самовдосконалення сучасних викладачів шляхом розвитку Soft skills на основі кращих міжнародних інноваційних практик.